Прийом дітей до ОДНЗ здійснюється на підставі наступних документів:

1.Наявність путівки в дошкільний заклад.

2.Свідоцтво про народження дитини (ксерокопія).

3.Наявність відповідних медичних документів, де обовязковим є висновок лікаря.*

4.Заяви батьків.

 

* Постанова Кабінету Міністрів України від 16.11.2011р.№1204 "Про внесення змін до Положення про дошкільний навчальний заклад" - абзац 1 пункту 6 після слів "медичної довідки про стан здоров*я дитини" доповнити словами "з висновком лікаря - що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад".

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

У зв’язку з поліпшенням ситуації з захворюваності на кір серед дітей пунктом 2 рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради (протокол №5 від 14.02.2018) відмінено дію п.п. 6.1, 6.2 рішення комісії з питань ТЕБ і НС виконавчого комітету Одеської міської ради від 28.12.2017 №22 щодо заборони прийому та відвідування навчально-виховних закладів не щеплених проти кору дітей. Зобов’язуємо терміново: - довести до відома батьків учнів, які не мають щеплення проти кору, пункт 2 рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради;          - з 15.02.2018 розпочати навчально-виховний процес у закладах для дітей ,  які   не  мають    щеплення   проти  кору.   Протокол   №  5        від 14.02.2018 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської МІСЬКОЇ ради.

 

 

На виконання Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення » від 08.09.2017№052/24168/1/11-9057, сумісного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України «Щодо спалаху захворювання на кір» від 08.09.2017р.   № 052/24168/1/11-9057, відповідно ст.15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000р.№1645-111,  протоколу № 22 позачергового засiдання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради від 28.12.2017 року , з метою  недопущення розповсюдження захворюваності на кір серед учасників навчально-виховного процесу - заборонено прийом  вихованців до ОДНЗ які не мають жодного щеплення (згідно календарю щеплень) та щеплень проти кору. 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СПАЛАХУ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА КІР

Відповідно до листа Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України від 08.09.2017 №05.2/24166/1/11-9057 "Щодо спалаху захворювання на кір", питання щодо заборони відвідування навчальних закладів дітям, які не отримали обов'язкових прфілактичних щеплень  проти кору, котрі є одним із основних протиепідемічних заходів з реагування на спалах.
ЩЕПЛЕННЯ ВІД КОРУ ОБОВ'ЯЗКОВО ДЛЯ ВСІХ ДІТЕЙ, ЯКІ ВІДВІДУЮТЬ ДИТЯЧИЙ САДОК!  

В садочки без відповідних записів у медичній картці про проходження планових щеплень не беруть.

Порядок прийняття до дошкільного навчального закладу регулюється відповідними нормативно-правовими документами. Зокрема, ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» визначає, що прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом.

           Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичне щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні захворювання або бактеріоносіями. Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється

Підписуючи письмову відмову про щеплення дитини, мало хто з батьків знає про наслідки відмови від планових щеплень (ПЩ).

- Якщо батьки безпідставно відмовляються від щеплень своєї дитини, вони беруть на себе велику відповідальність та повинні вирішувати, яким чином їх дитина має отримати освіту, оскільки ми живемо у правовій державі із затвердженими законами.

Які щеплення входять до українського календаря щеплень?

Туберкульоз 3-7 день, 7, 14 років
Гепатит В 1 день, 1 міс., 6 міс.
Дифтерія 3, 4, 5, 18 міс., 6, 14, 18 років, далі кожні 10 років
Кашлюк 3, 4, 5, 18 міс.
Правець 3, 4, 5, 18 міс., 6, 14, 18 років, далі кожні 10 років
Поліомієліт - инактивированная (нежива) вакцина: 3,4 міс.;
- оральная (жива) вакцина: 5, 18 міс., 6, 14 років
Гемофільна інфекція 3, 4, 5, 18 міс.
Кір 12 міс., 6 років
Краснуха 12 міс., 6 років, 15 років (дівчата)
Паротит (свинка) 12 міс., 6 років, 15 років (хлопці
).

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

  • Приводити дитину  в дитячий садок потрібно охайно одягненою,особисто віддавати ії вихователю і забирати у вихователя .
  • Не можна приводити хвору дитину в дитячий садочок .
  • Своєчасно повідомляти про причини невідвідування дитиною дитсадка - подзвонивши вихователю.
  • Після хвороби пред'явити медичну довідку з дозволом на відвідування дитсадка.
  • До педагогів групи незалежно від їх віку, необхідно звертатися на Ви по імені та по батькові.
  • Спірні та конфліктні ситуації потрібно вирішувати за відсутності дітей.
  • Якщо Ви не змогли вирішити будь-яке питання з педагогами групи, зверніться до завідувача.
  • Пам'ятайте, що в дитячому садочку Ви можете звернутися за консультацією і індивідуальною допомогою щодо виховання дитини.
  • Вихователям категорично забороняється віддавати дітей батькам у   нетверезому стані, дітям молодшого шкільного віку, віддавати   дітей незнайомим особам без попередження батьків.